Plzeňský rozhlas zpívá

Už za týden nás budete mít možnost slyšet přímo v éteru Plzeňského rozhlasu. Pokud nemůžete dojet do Plzně, poslechněte si nás např. zde: http://prehravac.rozhlas.cz/plzen. A pokud byste zmeškali vysílání, přijeďte na závěr Evropského dne sousedů, kde budeme vystupovat společně se sborem KOST.

Těšíme se na vás!


Musica Oeconomica Pragensis míří do Plzně!

V sobotu 27. května od 18:00 budeme zpívat v Mezigeneračním a dobrovolnickém centru TOTEM, z.s., Kaznějovská 51, Plzeň 1 - Lochotín, na závěr Evropského dne sousedů. 
Zde je více informací (jsme v ohnisku 4. Sousedský jarmark aneb srdcem pro druhé):http://www.evropskydensousedu.cz/program/ohniska.html

Letní koncert

Konečně máme i plakát na náš letní koncert! Zde se můžete pokochat. Pokud byste chtěli stáhnout ve větším rozlišení a třeba sdílet (za což budeme moc rádi), je tu odkaz na plakát ve větším rozlišení.

Na viděnou na koncertě!
Budeme se těšit.


Odkaz na plakát:


Koncertujeme v Boskovicích!

Milí příznivci sboru Musica Oeconomica Pragensis!


Budeme pro vás koncertovat i na Moravě, konkrétně v krásném městečku Boskovice.
V sobotu 3. června 2017 od 18:00 budeme mít společný koncert s boskovickými sbory v místním Evangelickém kostele (Hybešova 9). V neděli 4. června ráno po mši si zazpíváme i v kostele sv. Jakuba na Masarykově náměstí.


Jste srdečně vítáni!

Přichází jaro a zároveň s ním termíny našich koncertů!

Milí příznivci pěveckého sboru Musica Oeconomica Pragensis!

Připravujeme pro vás program našeho tradičního letního koncertu. Koncert se bude konat dne 19. června 2017 od 19:30 v kostele Českobratrské církve evangelické v Praze na Vinohradech, Korunní 1440/60, Praha 2.

Ve dnech 2. - 4. června 2017 budeme koncertovat v Boskovicích! O konkrétních datech a místech našich koncertů vás budeme informovat.

Na oba koncerty jste srdečně zváni.

Adventní koncert pro Tichý svět

Nestíháte náš Předvánoční koncert? Můžete si nás poslechnout hned týden poté na Adventním koncertu pro Tichý svět.
Těšíme se na vás!


Blíží se Předvánoční koncert!

Milí příznivci pěveckého sboru Musica Oeconomica Pragensis!

 

Srdečně vás zveme na náš Předvánoční koncert, který se bude konat 12. prosince od 19:30 v aule Arcibiskupského gymnázia (přímo u stanice metra Nám. Míru). V pestrém programu zazní evropské koledy a díla M. Haydna, A. Dvořáka nebo F. Guerrera.

 

Vstupné dobrovolné

 

Více informací na FB akce: https://www.facebook.com/events/1604324503210198/

 

Budeme se na vás těšit!Kdy, kde a jak zpíváme v letošním akademickém roce

Léto definitivně skončilo - jak nám ukazuje počasí posledních dní. Skončily i prázdniny, školáci se vrátili do svých lavic a k učení a my se vracíme ke zpívání. Což nás samozřejmě těší, protože nás čeká krásná práce a vás, naše posluchače, jistě nezapomenutelné zážitky v podobě koncertů, které pro vás i letos připravujeme.
V akademickém roce 2016/2017 zkoušíme v obvyklém termínu a čase a na (skoro) obvyklém místě - tedy každé pondělí od 18:30 do 20:30 ve staré budově VŠE, 4. patro (místnost naproti výtahu).
Loni se naše řady rozrostly o mnoho nových zpěváků nejen z řad studentů VŠE. Přesto ale stále zůstává několik volných míst v mužských hlasech (tenor, baryton, bas). Najde-li se tedy mezi muži někdo, kdo rád zpívá, rád se učí novým věcem, rád tvoří kvalitní hudbu a dělá tím radost ostatním lidem, baví ho práce v milém kolektivu a rád by zažil veselé a příjemné chvíle se skupinou stejně smýšlejících lidí, nechť nás navštíví a přidá se k nám - budeme se na něj těšit :)
Vaše Musica Oeconomica Pragensis

MOP se chystá na cesty a za úspěchy

Blíží se konec akademického roku a konec koncertní sezóny 2015/2016. Musica Oeconomica Pragensis ale jen tak odpočívat nebude. Hned na začátku letních prázdnin nás totiž čeká soutěžní a koncertní zájezd do Velké Británie, kde se v termínu 5. - 10. července zúčastníme mezinárodní sborové soutěže v Llangollenu (více informací na http://international-eisteddfod.co.uk/). Cestou si ještě stihneme zazpívat na koncertě v britském Liverpoolu. Držte nám palce a myslete na nás, i to nám určitě pomůže podat co nejlepší výkony.
Přejeme všem našim věrným posluchačům krásné léto plné slunce, pohody a odpočinku.
Vaše Musica Oeconomica Pragensis

Co se u nás chystá

Milí příznivci a posluchači,
už dlouho jsme o sobě nedali vědět. Pilně totiž pracujeme a připravujeme se na blížící se akce. Těmi jsou jednak pražské koncerty (informace o nich najdete v sekci Koncerty) a jednak plánovaný koncertní a festivalový výjezd do Anglie. V červenci se totiž chystáme na sborový festival do anglického Llangollenu (festival probíhá v termínu 7. až 10.7.), cestou se potom stavíme v Manchesteru, kde nás 6.7. čeká jistě krásný koncert.
Děkujeme, že nám držíte palce, těším se na vás na některém z koncertů :)
Syndikovat obsah