Nábor nových členů - zpívejte s námi!

Milí příznivci Musica Oeconomica Pragensis, 

rozšiřujeme své řady, zpívejte s námi!

Předchozí zkušenost ve sboru je sice vítána, ale není podmínkou. Hlavní je být muzikální a mít chuť tvořit krásnou hudbu. 

Zkoušíme každé pondělí od 18:30 ve Staré budově VŠE. 

První zkouška je už 11. září v SB 411!
Těšíme se na vás!


Musica Oeconomica Pragensis se už chystá na 17. sezónu

V letním semestru 2016/2017 jsme mimo hlavní město koncertovali v Plzni a v Boskovicích. V Plzni jsme se zúčastnili třetího ročníku festivalu Plzeňský rozhlas zpívá a večer jsme měli koncert v Mezigeneračním a dobrovolnickém centru TOTEM. V Boskovicích jsme měli dva koncerty, jeden klasický večerní a druhý nedělní po mši. Sezónu jsme ukončili červnovým koncertem v Kostele Českobratrské církve evangelické v Praze na Vinohradech.


Sice jsou ještě prázdniny, ale na další akademický rok se již pilně připravujeme. V rámci festivalu Festa Academica budeme 17. listopadu zpívat se symfonickým orchestrem Te Deum od Antonína Dvořáka. Dále už pracujeme na pozvání sboru z Jihoafrické republiky a dalším zájezdu na Moravu. A protože se nám na Moravě moc líbí, na jaře si uděláme další výlet do Boskovic a vezmeme to i přes Slezsko.

Podrobné informace o chystaných akcích jsou sledujte zde nebo na Facebookové stránce www.facebook.cz/sbormop.


Plzeňský rozhlas zpívá

Už za týden nás budete mít možnost slyšet přímo v éteru Plzeňského rozhlasu. Pokud nemůžete dojet do Plzně, poslechněte si nás např. zde: http://prehravac.rozhlas.cz/plzen. A pokud byste zmeškali vysílání, přijeďte na závěr Evropského dne sousedů, kde budeme vystupovat společně se sborem KOST.

Těšíme se na vás!


Musica Oeconomica Pragensis míří do Plzně!

V sobotu 27. května od 18:00 budeme zpívat v Mezigeneračním a dobrovolnickém centru TOTEM, z.s., Kaznějovská 51, Plzeň 1 - Lochotín, na závěr Evropského dne sousedů. 
Zde je více informací (jsme v ohnisku 4. Sousedský jarmark aneb srdcem pro druhé):http://www.evropskydensousedu.cz/program/ohniska.html

Letní koncert

Konečně máme i plakát na náš letní koncert! Zde se můžete pokochat. Pokud byste chtěli stáhnout ve větším rozlišení a třeba sdílet (za což budeme moc rádi), je tu odkaz na plakát ve větším rozlišení.

Na viděnou na koncertě!
Budeme se těšit.


Odkaz na plakát:


Koncertujeme v Boskovicích!

Milí příznivci sboru Musica Oeconomica Pragensis!


Budeme pro vás koncertovat i na Moravě, konkrétně v krásném městečku Boskovice.
V sobotu 3. června 2017 od 18:00 budeme mít společný koncert s boskovickými sbory v místním Evangelickém kostele (Hybešova 9). V neděli 4. června ráno po mši si zazpíváme i v kostele sv. Jakuba na Masarykově náměstí.


Jste srdečně vítáni!

Přichází jaro a zároveň s ním termíny našich koncertů!

Milí příznivci pěveckého sboru Musica Oeconomica Pragensis!

Připravujeme pro vás program našeho tradičního letního koncertu. Koncert se bude konat dne 19. června 2017 od 19:30 v kostele Českobratrské církve evangelické v Praze na Vinohradech, Korunní 1440/60, Praha 2.

Ve dnech 2. - 4. června 2017 budeme koncertovat v Boskovicích! O konkrétních datech a místech našich koncertů vás budeme informovat.

Na oba koncerty jste srdečně zváni.

Adventní koncert pro Tichý svět

Nestíháte náš Předvánoční koncert? Můžete si nás poslechnout hned týden poté na Adventním koncertu pro Tichý svět.
Těšíme se na vás!


Blíží se Předvánoční koncert!

Milí příznivci pěveckého sboru Musica Oeconomica Pragensis!

 

Srdečně vás zveme na náš Předvánoční koncert, který se bude konat 12. prosince od 19:30 v aule Arcibiskupského gymnázia (přímo u stanice metra Nám. Míru). V pestrém programu zazní evropské koledy a díla M. Haydna, A. Dvořáka nebo F. Guerrera.

 

Vstupné dobrovolné

 

Více informací na FB akce: https://www.facebook.com/events/1604324503210198/

 

Budeme se na vás těšit!Kdy, kde a jak zpíváme v letošním akademickém roce

Léto definitivně skončilo - jak nám ukazuje počasí posledních dní. Skončily i prázdniny, školáci se vrátili do svých lavic a k učení a my se vracíme ke zpívání. Což nás samozřejmě těší, protože nás čeká krásná práce a vás, naše posluchače, jistě nezapomenutelné zážitky v podobě koncertů, které pro vás i letos připravujeme.
V akademickém roce 2016/2017 zkoušíme v obvyklém termínu a čase a na (skoro) obvyklém místě - tedy každé pondělí od 18:30 do 20:30 ve staré budově VŠE, 4. patro (místnost naproti výtahu).
Loni se naše řady rozrostly o mnoho nových zpěváků nejen z řad studentů VŠE. Přesto ale stále zůstává několik volných míst v mužských hlasech (tenor, baryton, bas). Najde-li se tedy mezi muži někdo, kdo rád zpívá, rád se učí novým věcem, rád tvoří kvalitní hudbu a dělá tím radost ostatním lidem, baví ho práce v milém kolektivu a rád by zažil veselé a příjemné chvíle se skupinou stejně smýšlejících lidí, nechť nás navštíví a přidá se k nám - budeme se na něj těšit :)
Vaše Musica Oeconomica Pragensis

Syndikovat obsah